1. Ana Sayfa
 2. Satıcıyım
 3. Ürün Yönetimi
 4. Yuvanıkur’da satılmakta olan bir ürünü ben de satmak istiyorum. Nasıl satabilirim?

Yuvanıkur’da satılmakta olan bir ürünü ben de satmak istiyorum. Nasıl satabilirim?

 1. Satmak istediğiniz ürünü “Ara” ekranından bulduktan sonra ürün sayfasındaki “Sen de Sat” butonuna tıklayarak süreci başlatabilirsiniz.Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada ürünün bilgileri otomatik geliyor.Bu kısımda kendi verilerinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz.
 1. Fiyat ve İndirimli fiyat’a belirlediğiniz satış fiyatını KDV dahil girmelisiniz.
 2. Ürün marka seçimi yapınız.
 3. Kargoya Veriliş Süresi” kısmına belirlediğiniz kargo teslim süresini girmelisiniz. Barkod ve Model Kodu global olduğu için değişiklik yapmanız gerekmez.
 4. “Stok Kodu-SKU” alanına kendi belirlediğiniz stok kodlarını girmeniz ve stok sayınıza göre stok miktarını güncellemeniz gerekmektedir.
 5. Gönderim ve Vergi başlığı altındaki ağırlık,uzunluk, genişlik ve yükseklik bilgilerine sahipseniz ekleyebilirsiniz.
 6. Ürünün özellikleri boş ise bu alandan “Özellik” ekleyebilirsiniz. Toplu alımlarda indirim yapmak için toplu indirim etkinleştirebilirsiniz. Alım notu eklemek isterseniz doldurabilirsiniz.
 7. Gerekli alanları güncelledikten sonra Ürünü Kaydet’e tıklayın. Ürününüz “Onay Bekliyor” olarak sisteme düşecek olup ilgili ekip tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.
 8. Sen de Sat butonu ilk ürünün birçok bilgisi otomatik gelmektedir. Zorunlu olarak belirtilen alanları kesinlikle kendi verilerinize göre doldurmalısınız.
Güncellenme Tarihi: 25 Ocak 2022

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Desteğe mi ihtiyacın var?
Sorunun yanıtını bulamadın mı? Sorun değil, müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsin.
İletişime Geç